Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Dünya

Altında yükseliş bekleniyor

Analistler, zayıflayan para birimleri sebebiyle varlığını korumak isteyen yatırımcının altına yöneleceğini düşünüyor
Devamini Oku ›


Uçakta internet dönemi başlıyor

UÇAKLARDA internet kullanımının önü açıldı. Havayolu şirketleri, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden (SHGM) gerekli izinleri aldıktan sonra uçaklarında internet hizmeti verebilecek.
Devamini Oku ›


Bursa kendi havayolu şirketini kuruyor

TÜRKİYE'nin en büyük kentlerinden biri olmasına rağmen düzenli hava yolu seferlerine sahip olmayan Bursa, sorunu kendi hava yolu şirketini kurarak çözüyor.
Devamini Oku ›


Yandex'in Türkiye şovu Mynet'le devam ediyor

Mynet ve Yandex, işbirliğine gitti. Mynet kullanıcıları artık internetteki tüm içerik, görsel ve video aramalarını Yandex üzerinden yapacaklar.
Devamini Oku ›


Bütçeye 'Orçun'lu destek

Hükümet, bütçe tedbirleri kapsamında vergi paketinin ardından harcamaların kısılması için de düğmeye bastı. Özellikle gereksiz sağlık harcamalarının önüne dizi karakterleriyle geçilecek.
Devamini Oku ›


SETA'dan yerli S&P'ye destek geldi

SETA, 'sıfırcı hocalar'la ilgili raporunu Bakan Şimşek'in de katılacağı toplantıyla bugün açıklıyor. Kredi derecelendirme kuruluşlarına ağır eleştirilerin yer aldığı raporda…
Devamini Oku ›


Şoförün ileri sürüş tekniği varsa korkmaya gerek yok

Ekonomideki fren tedbirleri 'gaz-fren' tartışması başlattı. Babacan'ın "Sisli havada şoför bas gaza diyenleri dinlemez" sözleri üzerine Çağlayan "El freni çekilerek…
Devamini Oku ›


Sektörde herşey yolunda 10 günde 2 bin konut sattık

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum, emlak sektöründe sıkıntı yaşanmadığını belirterek "10 günde 2 bin konut sattık. Kriz söylentileri gerçek değil" dedi.
Devamini Oku ›


Bakan Putin'i açık açık uyardı

Rusya Ekonomi Bakanı Andrey Belousov: Eğer yeteri kadar büyüyemezsek... Rusya Ekonomi Bakanı Andrey Belousov, bütçenin dengelenmesi için ülke ekonomisinin ortalama yüzde 4-5 büyümesi gerektiğini…
Devamini Oku ›