Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

İKO Aday Adayı Norayr İşlerden Kuyumcukent Yönetimine Ziyaret

26 December 2021 13:11 Kategori Güncel
İstanbul Kuyumcular Odası Aday adayı Norayr İşler, Kuyumcukent Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karbeyaz'a seçim öncesi ziyarette bulundu.

Habergold'a açıklamada bulunan İstanbul Kuyumcular Odası Aday Adayı Norayr işler ; " Görevi bıraktığımız günden bu güne biz sektörün sorunları ile hep yakından ilgilendik ve ilgilenmeye de devam ediyoruz. 

Biz görevi bırakınca bir yere gitmeyiz çünkü bizim mesleğimiz bu.. Bu yüzden, bu güne kadar hem sektörün sorunları ile ilgilenirken hem de söktörün önemli kişilerini ziyaret ederek, söktör hakkında ki görüş ve düşüncelerini dinliyoruz. 

Bu nedenle Kuyumcukent Kiaş Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Karbeyaz'ı ziyaret ederek sektörümüzün sorunlarını, çözüm yollarını ve geleceği hakkında çok olumlu fikir teaddisinde bulunduk" dedi.


Son Guncelleme: 26 Aralik 2021 13:11
  • Ziyaret: 321859
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan