Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Bakan Berat Albayrak Kuyumculuk Sektörüne Çözüm Getirdi

28 March 2019 18:03 Kategori Güncel

 


 

 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kapalı Çarşı'yı Ziyaret Etti. Ziyarete, Yazıcı Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Yazıcı, İstanbul Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Atayık, Nadir Metal Rafineri Yönetim Kurulu Başkanı Burak Yakın Katıldı.

 

Ziyarette sektörün sorunlarını dinleyen Albayrak, Kuyumculuk sektöründe Kredi kartı taksitlendirmesi gibi çeşitli sorunlara çözüm getirdi.

 

"SEÇİMLERDEN SONRA REFORM SÜRECİNE GİRECEĞİZ"

"Son günlerde yaşananları hep birlikte izliyoruz, Türkiye ekonomisi Ağustos ayından bu yana önemli mesafe kaydetti" diye konuşan Albayrak, şunları söyledi: "Türkiye ekonomisi her geçen gün dengelenme adını verdiğimiz yeni ekonomi programında dengelenme sürecinden bahsettik. 2019 hedefleri açısından bakıldığında benim şahsi olarak beklentimin de ötesinde olumlu şekilde ilerliyor".Son Guncelleme: 28 Mart 2019 18:03
  • Ziyaret: 13577
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 2 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.