Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Diyarbakır Kuyumcular Gecesinden Çekilişli Şov

09 October 2017 19:11 Kategori Güncel

Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası'nın Revello Watches sponsorluğunda hazırladığı KUYUMCULAR GECESİ, Mitannia Regency otelde, sevilen sanatçı Barışcan sunumuyla dün akşam çok renkli ve eğlenceli bir program gerçekleştirildi.

Birbirinden değerli armağanların dağıtıldığı gece de Diyarbakır da 320 kuyumcu esnafı katıldı.

Programın ilk bölümünde Revello Saat Genel Müdürü Fahrettin Turan ile Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı ve Güneydoğu ve DoğuAnadolu Kuyumcular, Mücevherciler Federesayonu Başkanı Mustafa Akkul gecenin anlam ve önemi ile kuyumcuların sorunları hakkında birer konuşma yaptılar.

Daha sonra Diyarbakır 4. Noter huzurunda çekiliş yapılıarak 5 kişiye Revello saat, 2 kişiye çift kişilik Antalyada bes yıldızlı Raymar otel de tatil ve gecenin finalinde ise 1 kişiye Fiat EGA marka bir otomobil armağan edildi.

Ancak otomobil talihlisi Deniz gold işletme sahibi İdris deniz, o gece düğünü olan biri olması ve ödülünü dayısının alması gecenin en unutulmaz anılarından biri oldu.

AKKUL: MORAL VE MOTİVASYONA İHTİYAC VARDIR.

Gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar konuşma yapan Diyarbakır kuyumcular odası başkanı ve Güneydoğu anadolu kuyumcular ve mücevherciler federasyonu Başkanı Mustafa AKKUL: Biz kuyumcular odası olarak bu tür aktiviteleri önemseyip sık sık yapmaktayiz. AKKUL: Bölge esnafların çatışmalı süreçte yasadıkları sosyal ve ekonomi sıkıntılarını bizimde amacımız esnaflarımıza bir nebzede olsa, bir moral ve vemotivasyon oluşumu icin bu tür aktivideler olması yararlı olacağını düşünüyorüz diye konuşma yaptı. Gecenin finalinde kuyumcu esnafları halay çekerek son buldu.
Son Guncelleme: 09 Ekim 2017 19:11
  • Ziyaret: 10119
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.