Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Fas-Türk İş adamları derneği her sektöre hizmet vermektedir

18 September 2019 07:32 Kategori Türkiye Kuyumcusu
Kısa adı FASTİAD olan, Fas Türk işadamları derneği, 2015'de Fas eski ticaret odası başkanından gelen bir talep üzerine kuruldu. Gelen talep üzerine, bizde bu talebe cevap verdik. Bir dernek kurarark, Türkiye'den fas'a giden ve Fas'tan Türkiye'ye gelen işadamlarına yardımcı olmak için bu dernek kuruldu. Fastiad yönetim kurulu başkanı Faruk Çetin, son günlerde fas ile iş yapmak isteyenlerin talebleri üzerine, Fastiad hakkında habergold' a yaptığı açıklamada, işadamlarını bilgilendirdi.

Fastiad olarak hiç bir sektörü ayırt etmek istemiyoruz. Her sektör bizimle iletişime geçebilirler. Orada yatırım yapmak isteyenler,ofis ya da fabrika kurmak isteyenler, ürünlerini pazarlamak isteyenler, Tercüman ihtiyacı olanlar, avukata ihtiyacı olanlar, iş yapmak isteyenler, müşteri bağlantıları kurmak isteyenler bizimle bağlantıya geçebilirler.

Whatsapp İletişim için: +90 536 714 42 83


Son Guncelleme: 18 Eylul 2019 07:32
  • Ziyaret: 79333
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan