Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Fransızcayı Ücretsiz öğreten bir Youtube Kanalı !

17 January 2021 22:27 Kategori Güncel

Daha önceki haberimizde bahsetmiştik , Fransa'da doğmuş ve eğitim görmüş ve Akademisyenlik yapmış olan Aykut Yavuz Youtube kanalında ( Aykut Yavuz Fransızca Dersleri ) ücretsiz Fransızca dersleri sayesinde şu an binlerce kişiye ulaşmış durumda.
Başlangıç seviyesi derslerin ( A1A2) videoları tamamlanmış.

Şu an B1B2 seviyesi ile video dersleri tüm hızıyla ileri seviyeye kadar devam edeceğini söyleyen Aykut Yavuz, sözlerine şöyle devam etti.
"Aykut Yavuz Fransızca Dersleri Youtube" kanalında yorumları okuyunca takipçilerin de kalitesi ve eğitime ve Aykut Hocaya olan güvenleri dikkatimizi çekti,

Derslerin yalın ve herkesin anlayacağı dilde anlatması çok sayıda takipçiye bu dili yeniden sevdirmiş ve güven vermiş durumda. Böyle bir kanalı keşf etmelerinden aşırı memnun olduklarını belirten binlerce teşekkür yorumu yapıldığına bizler de şahit olduk.

Aykut Yavuz'un ayrıca "İnstagram sayfasında" da birbirinden faydalı paylaşımları var, bu haberimizde onu da duyurmak istedik böylelikle Fransızca öğrenmek isteyen herkes bu değerli hizmetten yararlanması için hizmetinize sunuyoruz.

Aşağıda Kanalın linkini ve Instagram sayfasından derslere ulaşmanız için, sizlerle paylaşmak ve eğitime duyarlı olan herkesin faydasına sunuyoruz.


B1 seviyesinin ilk videosunun linki:


Instagram sayfa adı : aykutyavuzfransizca
Son Guncelleme: 17 Ocak 2021 22:27
  • Ziyaret: 18596
  • (Suanki Oy 5.9/5 Yildiz) Toplam Oy: 311
  • 46 11
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan