Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Haber Gold 9. Ajur Mücevher Takı Tasarım Yarışmasına Hazır

11 March 2017 19:50 Kategori Güncel

Haber Gold 9. Ajur Mücevher Takı Tasarım Yarışmasına Hazır

Mücevher İhracatçıları Birliği'nin gelenekselleşen 9. Ajur Tasarım Yarışması Final Gecesinde tüm sektör bir araya gelecek. 1000'e yakın kişinin katılacağı gecede yurt dışından gelen çok sayıda yabancı alıcı da ağırlanacak.

Ziynet Sali'nin sahne alacağı muhteşem gecede 9. Ajur Mücevher Tasarım Yarışmasında dereceye giren tasarımcılar ve sektöre emeği geçen ustalar onurlandırılacak.

Mustafa Atayık; ''Ajur Gala sektöre önemli katkılar sağlıyor''

Ajur Gala Gecesinin ihracatçılarımız için de oldukça önemli olduğunu belirten Mücevher İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Atayık organizasyonun önemi ile ilgili farklı noktalara da dikkat çekti; ''Ajur Mücevher Takı Tasarım Yarışmasının amacı sektörümüze yüksek katma değer yaratacak tasarım anlayışını geliştirmektir. Bu yarışmada dereceye girenleri Ajur Gala gecesinde onurlandırıyoruz. Bu gecede tasarımcılarımız sektöre kendini tanıtma fırsatı da bulabiliyorlar. Ancak Ajur Gala Gecesi'ne çok sayıda nitelikli yabancı alıcı da katılıyor. Fuarda bu alıcılar ile bir araya gelme fırsatı bulamayan ihracatçılarımız gala öncesindeki kokteylde tanışma fırsatı da bulabiliyorlar. Galaya katılacak firmalarımızın kokteyle de katılmalarında fayda var. Her sene olduğu gibi bu sene de tasarımcılarımızı onurlandırmayı ve yurt dışından gelen ziyaretçilerimizi bu muhteşem gecede ağırlamayı hedefliyoruz.''Son Guncelleme: 11 Mart 2017 19:50
  • Ziyaret: 20444
  • (Suanki Oy 4.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 2 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.