Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

İran'daki Yatırım Fırsatları Masaya Yatırılıyor

13 October 2015 08:05 Kategori Dünya
Türkiye’nin ilk ve tek uzmanlık kaynakları firması Expertera, hızla gelişen İran pazarındaki fırsatları değerlendirmek üzere 15 Ekim’de İstanbul’da bir panel düzenliyor. Panelde, bu yeni dev pazarın neler sunduğu, yöneticilerin kendilerini açılan bu pazardaki potansiyele nasıl hazırlamaları gerektiği, pazara girişte en iyi yöntemlerin neler olduğu ve yatırımların nasıl yapılandırılması gerektiği gibi konular tartışılacak.

Müşterilerinin ihtiyacı olan en deneyimli uzmanlara, başta Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere; Türkiye dâhil dünyanın her köşesinden erişimini sağlayan Expertera, "Ekonomik Ambargo Sonrası İran’daki Yatırım Fırsatları” konulu bir panel düzenliyor. İran pazarı hakkında derin bilgiye sahip uzmanları ve önde gelen yöneticileri bir araya getirecek olan panele, önde gelen global şirketler ve yatırım fonları katılacak.

Panelde, İran’ın gözde sektörlerinden (perakende, teknoloji/e-ticaret, Telekom ve otomotiv) ve ülkenin en büyük özel sermaye fonlarıyla hukuk firmalarından gelen uzmanlar, hızla gelişen bu pazardaki fırsatları, riskleri ve önemli faktörleri değerlendirecek.

İran pazarındaki fırsatları değerlendirmek ve gerekli hazırlıkları yapabilmek için karar vericiler ve uzmanları bir araya getirmeyi amaçlayan panelde katılımcılar, uzmanlarla daha detaylı, birebir toplantılar yapma fırsatı da bulacaklar.

Konular:

İran pazarı ile ilgili olarak neden büyük bir heyecan var?
Akıllı, ileri görüşlü yöneticiler hızla gelişen bu pazara nasıl hazırlanmalılar?
Sektördeki spesifik fırsatlar hangileridir?
Pazara giriş için en iyi yöntemler nelerdir? Yatırımlar nasıl yapılandırılmalıdır?
Bilinmesi gereken hukuki konular nelerdir?
Pazardaki riskler, tehlikeler nelerdir?
Son Guncelleme: 13 Ekim 2015 08:05
  • Ziyaret: 1155
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.