Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

JTR: Yabancı Alım Heyetine Katılım 1000'e Ulaştı | Haber Gold

08 October 2018 14:41 Kategori Güncel

Mücevher İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği alım heyeti programına katılan yabancı alıcı sayısı 1000’e ulaştı. Türkiye’nin en büyük yabancı alım heyeti programı özelliğine sahip organizasyon, IstanbulJewelry Show’un gelişimine de son derece olumlu katkı sağlıyor.

 

Mücevher İhracatçıları Birliği, 11 – 14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan IstanbulJewelry Show süresince dünyanın dört bir yanından 1000’den fazla alıcıyı İstanbul’da ağırlayacak. Türkiye’nin en büyük alım heyeti programı rekoruna imza atan birlik, program kapsamında İstanbul’da ağırlanacak alıcıların belirlenmesi ile ilgili kapsamlı tarama çalışmaları gerçekleştiriyor. Özellikle son yıllarda gerçekleştirilen alım heyeti organizasyonlarının, fuarların olumlu geçmesinde en önemli rolü oynadığını belirten Mücevher İhracatçıları BirliğiBaşkanı Mustafa Kamar organizasyonla ilgili şunları söyledi;

 

‘’Uzun süredir birliğimiz alım heyeti organizasyonları tertip ediyor. Bu organizasyon kapsamında ağırlayacağımız alıcıların seçimi için özel tarama çalışmaları yapıyoruz. İstanbul’a gelen ziyaretçinin fuarı verimli geçirmesi, firmalarımızla tanışması ve sipariş vermesi bizim için önemli. Bu anlamda önemli bir veri tabanı oluştu. Biz Mücevher İhracatçıları Birliği olarak önemli alıcıları fuara getirmek için çaba sarf ediyoruz. Ancak bu çabalarımızın olumlu sonuç vermesi için fuar katılımcısı firmalarımızın da koleksiyon, ürün kalitesi, fiyat çalışması ve diğer konularda iyi bir hazırlık yapması gerekiyor. Alım heyeti programına katılan misafirlerimizin de ihracatçı firmalarımızın da bu programdan memnun olduğunu gözlemliyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız önümüzdeki fuarlarda da devam edecek.

 

Yabancı alım heyeti programımız başarılı olunca, bu organizasyonu destekleyen diğer çalışmaları da hayata geçirdik. Fuarın başlayacağı günün sabahında ‘’Alım Heyeti İkili Görüşmeler’’ organizasyonu düzenleyeceğiz. Ayrıca dünyanın önemli alıcılarına özel VIP Alım Heyeti programına gösterilen ilgiden de memnunuz.’’


Son Guncelleme: 08 Ekim 2018 14:41
  • Ziyaret: 11445
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.