Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Kiaş Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı

17 June 2020 23:19 Kategori Kuyumcukent


Her sene yapılan Kuyumcukent İşletme A.Ş. 2019 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısı ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs Covid-19 sebebi ile gecikmeli olarak 28 Mayıs 2020 tarihinde Kuyumcukent AVM Konferans Salonu’nda sosyal mesafe kurallarına uyarak ve maske takılarak gerçekleştirildi.

Olağan Genel Kurul Toplantısının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş, gerçekleştirilen faaliyetler ve projeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi ve sorulan soruları cevaplandırdı. Sudaş, "Genel Kurula katılım Koronavirüs sebebi ile yaşanan bu zor şartlar altında beklediğimizden daha üst seviyelerde gerçekleşti.

 Geçtiğimiz sene içinde yaptıklarımızı, icraatlarımızı faaliyet raporumuzda detaylı bir şekilde anlattık. Koronavirüs ile ilgili aldığımız tedbirleri de bütün detayları ile web sitemizde, sosyal medya sayfalarımızda paylaştık. 2020 yılı başında da yıpranmış ve yetersiz olan eski yük asansörüne ilave yeni yük asansörü için çalışmalara başladık ve kısa süre içinde siz üyelerimizin kullanımına sunacağız.
2019 yılı içinde tüm yöneticilerimiz ile tesis ile ilgili konuları konuştuk, görüştük. Toplantılarda alınan kararların hepsi oy birliği ile alındı, bu çok güzel bir hadise. Birlik ve beraberliğimizin verdiği güç ile yola devam ediyoruz.


Tesisimize daha iyi hizmet verebilmek adına üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerde üyelerimiz desteklerinin devam edeceğini belirttiler. Bu yönetim kurulu olarak bizleri güçlendiriyor. 7 senedir gecemizi gündüzümüze katarak, attığımız her adımda önce Kuyumcukent diyerek birçok başarılı çalışmaya imza attık. Önümüzdeki dönemde de yine bütün gayretimizle el birliği, gönül birliği ve ortak akılla daha farklı, daha faydalı projelerle bize destek veren herkes ile birlikte Kuyumcukent’i hak ettiği yere getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyerek toplantı hakkında bilgi verdi.
Divan Heyeti Başkanlığını Mehmet Alacacı’nın, Divan Üyeliklerini Gültekin Kaya ve Ali İhsan Sudaş’ın yaptığı toplantıda 9 gündem maddesi oylamaya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.

KİAŞ Genel Müdürü Oktay Baltalı’nın söz alarak KİAŞ’a geldiği günden bu yana yapılan icraatlar hakkında bilgi vermesi, tüm malik, üye ve çalışanlara her zaman kapılarının açık olduğunu söylemesinin ardından, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Göksel Ercan’da Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır’ın hayırlı olsun temennilerini ve selamlarını iletti. Ercan, Kuyumcukent’in Bahçelievler içinde özel bir tesis olduğunu ve belediye olarak her zaman desteğe hazır olduklarını sözlerine ekleyerek toplantıdan ayrıldı.
Ardından genel kurul gündemini oluşturan maddeler görüşülmeye devam etti. KİAŞ Yönetim Kurulu’nun 3 yıl süre ile göreve devam etmesine ilişkin gündem maddesinde sunulan liste onaya sunuldu ve KİAŞ Yönetim Kurulu’na;

Nevzat Sudaş
Ahmet Karbeyaz
Nail Akyüz
Osman Karagüney
Merve Tütüncüoğlu
Oktay Baltalı
Mesut Değirmenci
Abdullah Deniz
Mustafa Şahin
Oy birliği ile seçildi.


Genel Kurul sonunda teşekkür konuşması için kürsüye gelen Ahmet Karbeyaz, pandemi sürecinde zor şartlar altında gerçekleşen Genel Kurul’un herkes için hayırlısı olmasını diledi. Karbeyaz: "Bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Bütün amacımız Kuyumcukent’e hizmet etmek. Amacımız sadece hizmet olduğu için de iki listeyi tek liste haline getirerek huzurunuza geldik. Birlik ve beraberlik içinde Kuyumcukent’i çok daha ileriye taşıyacağız. Bu süreçte sizlerin de desteklerinizi bekliyoruz.” diyerek sözlerini bitirdi. Kuyumcukent İşletme A.Ş. 2019 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısı, dilek ve temennilerin dinlenmesinin ardından sona erdi.

Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında aşağıdaki gibi görev dağılımı yapılmıştır:

Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş,
Başkan Vekili Ahmet Karbeyaz,
Başkan Vekili Nail Akyüz,
Başkan Vekili Oktay Baltalı
Yeni dönemin bütün Kuyumcukent tesisine hayırlı olmasını dileriz.


 

Son Guncelleme: 17 Haziran 2020 23:19
  • Ziyaret: 63809
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan