Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

ML Yazılımın dünden bugüne başarı hikâyesi

02 April 2017 13:11 Kategori Kapalı Çarşı


Merhabalar, ben Levent SEKBAN


ML Yazılım’ın kurucu ortaklarındanım. Şirketimiz 93 yılında Muzaffer ENGİN ve ben Levent SEKBAN tarafından, kuyumculuk sektörüne yazılım geliştirmek üzerine kuruldu. 93 senesinden bu yana 24 yıl geçti bu sene 25. Yılımıza giriyoruz. Firmamız kuyumculuk sektörüne yönelik gelişim çözümleri üreten, kuyumculuk sektörünün bilgi işlem alt yapısını kuran lider yazılım firmasıdır.


32 ülke, 80 il, 6000 e aşkın kuyumculuk firmasında yazılımımız bulunmaktadır. Şuanda Türkiye genelinde dört noktada ‘’Merkez, Cağaloğlu, Nuruosmaniye, Kuyumcukent’’ ofisimiz, Ankara ve Antalya’da bayilerimiz de 35 kişilik ekibimizle kuyumculuk sektörüne hizmet veren bir yazılım, bilişim ve çözüm firmasıyız.


Firmamız, kuyumculuk sektörünün imalat, toptan, perakende kuyumculuk alanında, muhasebe programları ile başladı daha sonra stoklama, barkotlama, hızlı mağaza kontrol sistemleri, güvenlik yazılımları, teknik servis, server dediğimiz ana bilgisayar kurulumları, network hizmetleri bu gibi konularda bütünleşik hizmetler vermekte,


Hedefimiz Türkiye’de ve Dünya da kuyumculuk sektörüne yönelik yeniliklere imza atmak, hatta bir sloganımız da var.


Sürekli eğitim, sürekli gelişim, hayatta en hakiki mürşit ilim M&L Yazılım

Son Guncelleme: 02 Nisan 2017 13:11
  • Ziyaret: 9117
  • (Suanki Oy 4.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 2 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.