Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Mustafa Koç'tan Mehmet Ağar'a sürpriz ziyaret

24 September 2012 23:36 Kategori Dünya
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türk Hava Sporları Federasyonu Asbaşkanı Abidin Serdar Cümbüş ve ünlü moda tasarımcısı Serdar Candar, Susurluk davası kapsamında onanan cezasını Yenipazar K-1 Tipi Kapalı Cezaevi"nde çeken Mehmet Ağar"ı ziyaret etti.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türk Hava Sporları Federasyonu Asbaşkanı Abidin Serdar Cümbüş ve ünlü moda tasarımcısı Serdar Candar, Susurluk davası kapsamında onanan cezasını Yenipazar K-1 Tipi Kapalı Cezaevi’nde çeken Mehmet Ağar’ı ziyaret etti.

Susurluk davası kapsamında Yargıtay tarafından onaylanan hapis cezasını Yenipazar’da çeken İçişleri eski Bakanı ve Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Mehmet Ağar’ı, bugün de Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve iş adamı Abidin Serdar Cümbüş ile moda tasarımcısı Serdar Candar ziyaret etti. Ağar’ı ziyaretten önce Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı'nı ziyaret eden ve izin alan Mustafa Koç ile iş adamları, daha sonra birlikte Yenipazar K-1 Tipi Kapalı Cezaevi’ne gelerek Mehmet Ağar ile görüştü.EN UZUN ZİYARET OLDU

25 Nisan 2012 tarihinde cezaevine teslim olmasının ardından birçok ünlü futbolcu, yönetici, iş adamı ve siyasinin ziyaret ettiği Mehmet Ağar’a en uzun ziyaret, Koç ve arkadaşlarının ziyareti oldu. Saat 11.55’te Ağar’ı ziyaret etmek için cezaevine gelen Mustafa Koç, Abidin Serdar Cümbüş ve Serdar Candar, yaklaşık 1 saat 20 dakika içeride kaldıktan sonra saat 13.15’te çıkış yaparak gazetecilerin sorularına imkan vermeden araçlarına bindiler. Sadece Ağar’ın sağlığının iyi olduğunu ifade eden Mustafa Koç’un, Köşk'te iş adamı arkadaşları ile öğle yemeği yiyeceği, buraya inecek helikopterle İzmir’e gideceği öğrenildi.

Öte yandan, Yenipazar Cezaevi'nde her geçen gün gözle görülür şekilde değişim gerçekleşiyor. Çevre düzenlemesi, çevre duvarları, tel örgüler ve kameralar ile yenilenen Yenipazar K-1 Tipi Kapalı Cezaevi’nde, son olarak ise giriş bölümüne zincirli giriş koridorları yapıldığı görüldü.
Son Guncelleme: 24 Eylul 2012 23:36
  • Ziyaret: 4617
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.