Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Norayr İşler den Kuyumcukent'e çıkarma

09 January 2022 01:31 Kategori Kuyumcukent
"Gerçek Yönetim, Gerçek İş" grubu Norayr İşler başkanlığında Kuyumcukent'e büyük çıkarma. 13 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan kısa adı İKO olan İstanbul Kuyumcular odası seçimleri, iki aday arasında çekişmeli bir şekilde devam etmektedir.

"Gerçek Yönetim, Gerçek İş " grubu Norayr İşler başkanlığında Kuyumcukent Yönetimini ziyaret etti. Bu ziyarette KİAŞ Ynt.Krl. Başkanı Ahmet KARBEYAZ ile bir araya gelen Norayr İşler, projelerini anlatarak bu seçimde destek istedi.

Çok sıcak bir karşılama ile karşılanan Norayr İşler, daha sonra Kuyumcukent esnafını ziyaret ederek, küçük ölçekli esnafın durumları hakkında bilgi aldı. Esnaf tarafından ilgi ve heyacanla karşılanan İşler, projelerini her ziyaret ettiği esnafa anlatarak, bu seçimde oylarını "Gerçek Yönetim, Gerçek İş" grubuna vermelerini taleb etti.

Daha sonra, Habergold'a açıklamada bulunana Norayr İşler; " Beklemediğim bir taleple karşılandım. Kuyumcukent esnafının gözlerindeki işıltıyı görüyorum. Dört yıl boyunca tüm hizmetler bıraktığımız yerde kalmış. Esnafımızının, küçük atölyelerimizin sorunları ile İstanbul Kuyumcular Odası tarafından hiç ilgilenilmediğini gördüm. Ama biz yönetime geldiğimizde, kuyumcukent ile el ele büyük başarılara imza atacağız" dedi.

Öteyandan, yoğun bir ulusal medya tarafından ziyaretleri takip edilen Norayr İşler ulusal basına da geniş açıklamalarda bulundu.

Son Guncelleme: 09 Ocak 2022 01:31
  • Ziyaret: 74976
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan