Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Rotary Revelation ile tek saat, iki zaman, iki görünüme sahip olacaksınız…

02 August 2013 09:38 Kategori Takı Tasarım

Rotary saatler; tasarım ve kalitesi ile sahiplerine prestijli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Rotary Revelation ailesi Sezgin Saat güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunuluyor.

Rotary saatler; Türkiye’de ilk defa 50 yıl garanti veriyor olmasıyla ayrıcalık sağlıyor. 3 yılda bir Rotary yetkili servislerinde saatin gerekli bakımlarını yaptırmak, 50 yıl güvence olanağından yararlanmak için yeterli. Rotary saatlerin en dikkat çeken ve öne çıkan modellerinin başında Revelation ailesi geliyor.

 

Rotary Revelation saatler size tek saat, 2 zaman, 2 farklı görünüm vaad ediyor…

Hem kadınlar hemde erkekler için tasarlanan bu yenilikçi koleksiyon Revelation ile iki farklı zaman diliminde iki farklı görünüme sahip oluyorsunuz.

 

Safir camı, değişik renklerdeki kadranı ve kapsamlı kasası bu tasarımı daha da eşsiz kılıyor. Rotary Revelation ailesi pembe altın ve paslanmaz çelik çerçeve seçenekleri, zevkli deri kayışının yanı sıra iki farklı stil ile olağanüstü yoğun seyahat edenler için ideal bir seçenek sunuyor.

 

Sezgin Saat güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunulan Rotary saatler, bir prestij simgesi olarak stil sahibi erkeklerin dünyasına sesleniyor.


Son Guncelleme: 02 Agustos 2013 09:38
  • Ziyaret: 10765
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.