Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Türk - İran Ticaret Merkezini Cumhurbaşkanı açabilir

19 May 2016 20:55 Kategori Öne Çıkanlar

Bir çok organize ve çalışmalara imza atan, hem Dünya Engelliler Vakfı başkan yardımcısı hem de kısa adı GTTC olan Global Türk Ticaret Merkezleri onursal başkanı Necdet Öztürk, Habergold.com'a yapmış olduğu açılamada; " GTTC Global Türk Ticaret Merkezleri, Tahran/İran, Ottowa/Kanada, Dubai/UAE, New York& Los Angeles /ABD, Doha/ Katar, Sydney/Avustralya'da gerçekleştirilmesi için gerekli çalışmalar sürdürülmektedir"dedi.

Ayrıca, GTTC Global Türk Ticaret Merkezlerinin hedeflerini anlatan Öztürk şöyle konuştu; "Devletimiz 500 Milya dolar stratejik hedefine katkı vermek amacıyla yüksek ticari hacmi ve potansiyeli olan ülkelerde gerçekleştirilecektir. Bu ülkelerdenöncelikli olanlar arasında İran bulunmaktadır. Türkiye İran arasında hedeflenen ticaret hacmi ise 30 Milyar dolardır" dedi.


Son Guncelleme: 19 Mayis 2016 20:55
  • Ziyaret: 7850
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 3
  • 2 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.