Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Takı Tasarım

Tasarımda Bronz Üzerine Altın Kaplama!

Cengiz Silver Shop firma sahibi Esat Lale, kendi bronz üzerine altın kaplama tasarımlarını izleyicilerimiz için anlattı.
Devamini Oku ›


Tash Corner Özel Tasarımlarıyla Dikkat Çekiyor

Habergold, Kapalıçarşı esnafının sesi olmaya devam ediyor. Özel tasarımlarıyla dikkat çeken Tash Corner firmasının sahibi Seyfi Güleç ekibimize önemli açıklamalarda bulundu.
Devamini Oku ›


İTÜ Mücevherat Mühendisliği Öğrencilerinden Darphane' ye ziyaret

4 Mart 2015 Çarşamba günü Darphane'ye gezi düzenlendi. Geziye , Mücevherat Mühendisliği 2.sınıf öğrencilerinden 20 kişi ve Prof. Dr. Zeki ÇİZMECİOĞLU katıldı. Öğrenciler , darphane…
Devamini Oku ›


Gaziantep'in kültürünü takı'ya yansıttık, kitabını yazdık

Gaziantep Üniversitesi Öğretim görevlisi Nuri Durucu, Habergold.com'a yapmış olduğu açılamada; " Aileden kuyumcu olan Durucu, eğitimimi Amerika da aldım. Öğrencilerimize taş eğitimi…
Devamini Oku ›


Emziğe Pırlanta: Fiyatı 22 Bin Lira

Son yıllarda altın emziğe olan talebin artması üzerine bir firmanın tasarladığı pırlanta emzik, 22 bin liralık fiyatıyla, altın biberon ise bin 400 liralık ücretiyledikkati çekiyor.
Devamini Oku ›


ARİŞ'ten FANCY KOLEKSİYONU

Sizin Işığınız Ne Renk?
Devamini Oku ›


Pırlantada Yepyeni Bir Soluk ARİŞ EFFECT

Hayranlık uyandıran bir dizilimle özel kesimli pırlantalar…
Devamini Oku ›


ARİŞ Pırlanta Işıltısı Mall of İsatanbul'da

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, şimdi de Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi'nde pırlantaseverlerle buluşuyor.
Devamini Oku ›


Ariş Pırlanta'dan Anneler Gününe özel…

Pırlanta sanatının ustası Ariş Pırlanta, kalbiyle, emeğiyle, sonsuz sevgisiyle bir pırlanta olan annelerimiz için Sonsuz Sevgi Koleksiyonu'nu hazırladı.
Devamini Oku ›