Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Fastiad Başkanı Faruk Çetin Fas Milli Günü kutlamasına katıldı

31 July 2018 22:26 Kategori Dünya

Fas Krallığı Ankara Büyükelçiliğinin Swiss Otel'de ev sahipliğini yaptığı, Fas Milli Günü kutlamasına Kültür ve Turizm bakanı Mehmet Nuri Ersoy, CHP genel sekteri Mehmet Akif Hamzaçebi, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve FASTİAD Başkanı Faruk Çetin katıldı.

Ayrıca, çok sayıda yabansı misyon temsicisi, diplomatın yer aldığı respsiyon, Büyükelçilik Maslahatgüzari Said Aid Talebe Ali'nin konuklarını karşılamasının ardından iki ülkenin milli marşlarının çalınması ile başladı.
Öteyandan, Fas'a özgü yöresel ezgileri eşliğinde kesilen pasta ve ikramların ardından sona erdi.

Ayrıca, FASTİAD başkanı Faruk Çetin, Dunyatimes'a yapmış oludğu açıklamada, "Dost ve kardeş ülke Fas'ın milli gününü kutluyorum, iki ülke arasındaki dostluk ve kardeşliğin her zaman gelişerek daim olmasını Türk iş adamları olarak can-ı gönülden istiyoruz. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Fas Kralı 6. Muhammed'in ortak iradeleriyle ülkelerimiz arasındaki tarihi ve köklü ilişkilerin yanı sıra ticari alanda da, daha da gelişeceğine inanıyorum." dedi.

 Kaynak: Dunyatimes

Son Guncelleme: 31 Temmuz 2018 22:26
  • Ziyaret: 64811
  • (Suanki Oy 2.9/5 Yildiz) Toplam Oy: 27
  • 12 10
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

ankara escort bayan