Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Son dönemin en kötü fuarlarından birini yaşıyoruz

17 March 2015 22:15 Kategori Kapalı Çarşı'nın Sektörleri

12-15 Mart 2015 tarihleri arasında mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show'da 40. kez bir araya geldi. Fuar, Doğu Avrupa'dan Yakın Asya'ya, Rusya'dan Ortadoğu'ya Kuzey Afrika'dan Türki Cumhuriyetler'e kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sağladı.

 

Altın takı, pırlantalı mücevher, değerli taş, inci, montür, gümüş, saat, vitrin dekorasyon, makine, ekipman ve kasa sektöründen 1.250'nin üzerinde firma ile tanışma fırsatı buldu.

 

-Türkiye, Çin, Hong Kong, Tayland ve daha birçok ülkeden katılım

-Üreticiler, toptancılar, mümessiller, ihracatçılar, tasarımcılar ve tedarikçiler; tüm sektör profesyonelleri bir araya getirdi.

 

My Stone firma sahibi Kemal Yetim, Habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada; " Dünyanın gelmiş olduğu durum ve doların durumu bizleri etkilemektedir. Bugün fuarın hiç bir ehemmiyeti yok gibi duruyor.

Teknolojide Türkiye de gerektiği kadar mevcut üretim ve ama tüketilmiyor.


Son Guncelleme: 17 Mart 2015 22:15
  • Ziyaret: 39109
  • (Suanki Oy 3.7/5 Yildiz) Toplam Oy: 3
  • 3 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.