Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Güzel Geçen İstanbul Fuarı ve Hollanda'dan Selamlar

02 November 2014 21:10 Kategori Yazarlar


Yeşim Aydın
yesimaydin@live.nl


Size kisaca kendimi tanıtayım, ben 1977 Gulsehir Nevsehir dogumluyum. Bir bucuk yasından beri Hollanda’da yasıyorum.
 
2001 yılında, University of professional education Amsterdam, 4 senelik egitimimi, Human Resources Management tamamladim. Egitimin icerikli sirket ve management yonetmenligi.

 
Sonra gemoloji diplomamı aldım, gemoloji diplomam uluslararası tanınmıs bir diploma, bunun icinde labratuarda var, günlük calısmalarım yanı sıra, şu anda değerli metaller/ metaller ve kuyumculuk egitimi görüyorum. Her halde mayıs 2015 bitiririm ve diplomam alırım.

 
Turkiye’deki bu fuara ilk defa geldim. Fuarı çok beğendim. Fuardaki ürünler Avrupa da, Batı Avrupa da çok rahatlıkla pazarlanabilecek, Türkiye’de ürünler var. Her bütçeye, her kültüre stile uygun çok kaliteli ve güzel ürünler gördüm.

Bu fuardan bu kadar güzel kaliteli, pazarlanabilecek ürünleri bir arada göreceğimi beklememistim. Fuarın sunumu ve kuyumcu sektörüyle diğer ürünlerle alakalı ambalaj makine vs vs çok ilgimi çekti.

Bence Türkiye’deki kuyumcu sektörüyle alakalı takı ve diğer ürünler, batı Avrupa da daha iyi tanıtılması gerekiyor. Batı Avrupa Türk ürünlerini ve Turkiye de neler yapıldığını tanımıyor bilmiyor.

Bu ürünler tanıtılırsa Türkiye için çok güzel bir pazar oluşacağına inanıyorum. Avrupa'nın er ya da geç bu krizden, kriz zihniyetinden çıkacak ve kırizden çıkmadan bu sektör orda kendine çok güzel bir pazar oluşturabileceğine inanıyorum. Türkiye’deki üretilen takılar Avrupalı bayanları ruhuna zevkine hitap ediyor ve Avrupalılar harcamalar yapacak, Avrupalı bayanları Türk takıları süsleyecek.

Fuar ürünleriyle ve sunumuyla çok güzeldi çok beğendim, Mart fuarını heyecanla bekliyorum. Mart da sizlerle görüşme dileğiyle.


Son Guncelleme: 02 Kasim 2014 21:10
  • Ziyaret: 80733
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.


Yazarın Diğer Yazılarıankara escort bayan