Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Mücevher Sanatkarın Elinden Çıkar

15 August 2014 21:57 Kategori Yazarlar


Kemal Yetim
kemalyetim@habergold.com

Biz My Stone olarak Dünya'da ki ve Türkiye'de ki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Zaten takip etmek de zorundayız. Bu gelişmeleri takip etmezsek hem madden hem manen kayıplar yaşayacağımızı biliyoruz.

MY Stone grubunun içinde bulunan 18 ayar möntür, başında bizzat ben olduğumdan kendimizle alakalı örnek verebiliriz. Özellikle uzakdoğu'dan alınan sade montürlerin burada benzerlerini üreterek piyasaya sunulmasına bizim gibi çekirdekten yetişmiş firma yöneticilerinin bu tür ürünlere tepki göstermesinden dolayı geride kalmış gibi görünüyorlar.

Uzak doğunun yapısıyla mücevher yapısının çok farklı yapılarda olduğunu bizler biliyoruz. Nitekim uzak doğudan gelen veya burada benzerleri üretilen bu ürünlerin satışında ciddi zorluklar yaşanıyor. Neticede firmamızın sloganı olan "Mücevher Sanatkarın Elinden Çıkar" anlayışıyla devam edilmesi gerektiğini biliyoruz.


Son Guncelleme: 15 Agustos 2014 21:57
  • Ziyaret: 64813
  • (Suanki Oy 3.8/5 Yildiz) Toplam Oy: 11
  • 22 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.habergold.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.


Yazarın Diğer Yazılarıankara escort bayan